DJ FlogBOY


Výtej na mém anime blogu =)

Únor 2012

Naruto - wallpaper

14. února 2012 v 18:02 | Rozete |  Naruto

Naruto - životopis

14. února 2012 v 17:58 | Rozete |  Naruto
Naruto Uzumaki je kluk, sirotek, ze Skryté Listové vesnice, je uřvaný, hyperaktivní a neustále se snaží získat uznání od ostatních. Jeho snem je stát se šéfem vesnice, tak zvaným Hokagem.
Naruto dokončil zkoušku na ninja akademii a stal se tak ninjou.
V týmu s ostatními plnil různé více či méně nebezpečné mise (od venčení psů až po zabíjení super nebezpečných zločinců).
Naruto byl na začátku velmi neoblíbený, protože je do něj zapečetěný démon Kyuubi (liščí démon), který vyvraždil půl Listové vesnice. On sám to až do svých 12 nevěděl. Postupně se ale s ostatními sbližoval a vytvářel si přátele. Byl však nejvíce zamilovaný do své kolegyně z týmu č. 7 Sakury Haruno. Ta však jeho lásku odmítala.

V Naruto Shippuden má Naruto 15 let a zároveň má lepší zkušenosti,byl úplně naštvaný protože byl jedinným Geninem ze všech,ktreré zná.Později se také pokouší zachránit Gaaru, který je stejně na tom jak Naruto.(PS: Narutův otec: Minato Namikaze = Yondaime Hokage = 4.Hokage viz.manga 367)
Bohužel i pečeť, která má držet devítí ocasou lišku je čím dál tím slabší. Naruto však po opětném setkání se Sasukem začal spoléhat na vlastní sílu a překonal 4. Hokage a zdokonalil rasengan , který se teď nazýva Fuuton Rasen Shuriken je to rasengan podobný jedu a ničí dokonce i buňky je to nebezpečná zbraň, kterou zabil jednoho člena organizace Akatsuki, který krade ostatním srdce a díky tomu ovládal jaký koliv živel (Kakuzu). Když se Naruto vrátí z jedné mise a zjistí, že je Jiraya mrtvý psychicky se z toho zhroutí, ale naštěstí za pomoci přátel se z toho brzo dostane a brzo odejde na horu Myouboku s Fukusaku. Brzo se ukáže,že Naruto je velmi talentovaný na sennim techniky a tak velmi rychle zvládne sennin-mód. Navíc na misi na lov Itachiho a Sasukeho (právě před Jiraiyovou smrtí) sice nepolapí ani jednoho (i když to bylo o fous), ale za to dá Itachi Narutovi speciální sílu proti Sasukemu.FB stránka DJFlog ;)

14. února 2012 v 17:53 | Rozete
Lidi prosím když máte čas dejte mi tam like pls povinne Smějící se potrebuju lajky :)
DJ FlogBOY


anime girl

14. února 2012 v 17:20 | Rozete

Anime girls obrázky

14. února 2012 v 17:19 | Rozete